Kayseri çıkışlı doğu karadeniz Batum turu

PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
500 (kişi başı)
Tur Kategorisi
》Hangi Sehirleri Geziyoruz? 👉Batum Paketi: Batum Üniversitesi, Ali ve Nino, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Ters Ev, Katedraller, Çoruh Nehri . 👉Yayla Paketi: Ayder, Gito, Pokut, Huser Yaylaları Gezisi . 👉Rize: Ayder Yaylası, Çamlıhemşin, Gelintülü Şelalesi, Senyuva Köprüsü, Timisvat Köprüsü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Çinçiva Köyü, Çat Vadisi, Fırtına Deresi, Firtina Vadisi, Çay Tarlasi, Rize Bezleri ....
3 gece 2 gün
600

》Hangi Sehirleri Geziyoruz?
👉Batum Paketi:
Batum Üniversitesi, Ali ve Nino, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Ters Ev, Katedraller, Çoruh Nehri
.
👉Yayla Paketi:
Ayder, Gito, Pokut, Huser Yaylaları Gezisi
.
👉Rize:
Ayder Yaylası, Çamlıhemşin, Gelintülü Şelalesi, Senyuva Köprüsü, Timisvat Köprüsü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Çinçiva Köyü, Çat Vadisi, Fırtına Deresi, Firtina Vadisi, Çay Tarlasi, Rize Bezleri
.
👉Trabzon:
Uzungöl, Karester Yaylası, Cam Teras, Çay Fabrikası, Sürmene Bıçakları, Serender Evleri, Akçaabat

1.Gün                          KAYSERI – ARTVIN (Hopa) (Gece Yolda)

17:30-18:00 Toplanma saati
(Tur tarihinden 1 gün önce aranarak toplanma yeri hakkında bilgi verilecektir.)
2.Gün                          BATUM – RIZE

2.Günün Programı:   
06:00 Sabah kahvaltısı
07:30 Sarp sınırdan Batum’a geçiş
08:00 Tarihi Ziyaretler         
(Avrupa Meydanı, Katedraller, Medea Heykeli, Tiyatro Bınası)
10:00 Botanik Bahçe Gezisi
13:00 Öğlen Yemeği
14:00 Meydan Gezisi
(Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Anıtı, Aşk Heykeli, Batum Sahil)
14:45 Ters Ev Fotograf Çekimi
15:00 Sarp sınır alışveriş
(Yöresel Çikolata, Hediyelik Eşyalar, Sigara vs)
15:30 Sarp sınırdan Türkiye’ye geçiş
18:00 Ayder’e varış
18:15 Gelintülü Şelalesi Ziyareti
19:00 Aksam yemeği
20:30 Tulum eğlencesi          

Gezilecek Yerler         Avrupa Meydanı, Katedraller, Medea Heykeli, Tiyatro Binası, Ters Ev, Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Anıtı, Aşk Heykeli, Batum Sahil, Çoruh Nehri, Batum Üniversitesi, Batum Bulvarı, Konsolosluk Caddesi, Park Batumi, Astronomik Saat, Miracle parkı, Chacha Kulesi, Dönme Dolap, Sea Port, Tiyatro Meydanı, Neptün heykeli

Konaklama: Ayder Yeşilvadi Otel vb.

Ücrete Dahil Olanlar:
Sabah Kahvaltısı
Konaklama
Akşam Yemeği                                                                                                                  

İsteğe Bağlı ve Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler: 
Öğlen Yemeği             (Çorba, Haçapuri, Gürcü Mantısı, Et Güveç, Hıngari,)
Giriş Harç Pulu
Transfer
Botanik Bahçe Girişi     ( Dünyanın En Büyük 2. Botanik Bahçesi)
Yöresel Tüm Alışverişler 

3.Gün                          RIZE – TRABZON

3.Günün Programı:
07:00 Sabah kahvaltısı
08:00Ayder Yaylasında Serbest Zaman    
(Salıncak, Ayder Kaplıcaları, Yöresel Alışveriş, Profesyonel Fotoğraf çekimi)
09:10 Palovit Şelalesi Turu
(Çinçiva Köyü, Senyuva Köprüsü ve Tarihi Köprüler, Zilkale, PalovitŞelalesi,Çamlıhemşin, Tulum Eğlencesi, Palovit Deresi, Çat Vadisi, Toki-Poki evleri)

 12:00 Öğlen Yemeği
13:30 Zipline Eğlencesi
(Timisvat Köprüsü, Fırtına Deresi, Tulum Eğlencesi)
14:00 Rize Bezleri Yöresel Alışveriş
14:30 Çay Tarlası Keşfi
17:00 Uzungöl
(Çaykara, Uzungöl Cam Teras, Bisiklet Turu, Uzungöl Camii)
19:00 Sürmene Bıçak Sarayı Yöresel Alışveriş
19:30 Vatan Çay Fabrikası Yöresel Alışveriş
20:30 Otele yerleşme ve Akşam Yemeği
Gezilecek Yerler         Ayder Yaylası, Yayla Salıncağı, Gelintülüşelalesi, Fırtına Vadisi, Firtına Deresi, Çamlıhemşin, Çat Vadisi, Çinçiva Köyü, ŞenyuvaKörüsü, Toki-Poki Evleri,  Zilkale, PalovitŞelalesi, Timisvat Köprüsü, Tarihi Taş Kemerli Köprüler, Serender Evleri, Çay, Mısır ve Kivi Tarlaları, Rize Bezleri, Dernekpazarı, Çaykara, Uzungöl, Cam Teras, Çay Fabrikası Üretim, Sürmene Bıçakları 

Konaklama: Konak Park Otel vb.

Ücrete Dahil Olanlar:
Sabah Kahvaltısı
Akşam Yemeği
Konaklama                                                                                                                    

İsteğe Bağlı ve Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler 
Öğlen Yemeği              (Alabalık Menü, Alternatif köfte-tavuk)
Palovit Şelalesi Turu    (Ortalama 3 saat tüm girişler dahil)
Zipline Eğlencesi
Yöresel Eğlence            (Akşam Otelde Çay Tatlı ve İkram İle beraber)
Yöresel Tüm Alışverişler

4.Gün                          TRABZON – ORDU – GİRESUN – SAMSUN

4.Günün Programı:
07:00 Sabah kahvaltısı
08:00 Lezzet Diyarı Yöresel Alışveriş
(Mıhlama Peyniri, Mısır Unu, Tereyağı, Pestil-Küme)
10:45 Ordu Boztepe Ziyareti
12:00 Fındık Diyarı Yöresel Alışveriş
(Kabuklu Fındık, Tüm Fındık Çeşitleri, Yayla Balları, Petek ve Süzme Ballar)
14:00 Öğlen yemeği
15:00 Bandırma Vapuru Ziyareti
15:30 Tarihi Ziyaretler
(İlkadım Anıtı, Onur Anıtı, Gazi Müzesi, Kent Müzesi, Yaşardoğu Müzesi)
16:30 Meydan Gezisi 
(Çiftlik, Mecidiye, Eski Tütün Fabrikası, Meydan Bulvar Avm)
18:00 Atakum gezisi
(Çakırlar Korusu Yürüyüşü, Çobanlıİskelesi, Atakum Sahil)
20:00 Akşam Yemeği
23:00 Kayseri’ye dönüş
00:10 Trabzon Ekmek Alışverişi
01:30 Çorum Leblebi Kuruyemiş Alışverişi

Gezilecek Yerler         Ordu Boztepe, Samsun Bandırma Vapuru, İlkadım Anıtı, Onur Anıtı, Yabancılar Çarşısı, Doğu park, Sahil Yürüyüşü, Gazi Müzesi, Mecidiye, Bulvar Avm, Çiftlik, Site Camii, Yaşar Doğu Müzesi, Kent Müzesi, Eski Tütün fabrikası, Araçla: Olimpiyat Stadı, Baruthane, Amisos Tepesi, Sapaklar Caddesi, Batı Park, Omü.  Altınkum, Tvİstasyonu, Çakırlar Korusu, Çobanlı İskelesi, Atakum Sahil

 

Konaklama:Yok. Gece Kayseri’ye dönüş.

Ücrete Dahil Olanlar:
Sabah Kahvaltısı
 

 

İsteğe Bağlı ve Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
Öğlen Yemeği              (Yöresel Bafra Pidesi Menü)
Akşam Yemeği            (Akçaabat Köfte veya Alabalık Menü)
Yöresel Tüm Alışverişler
5.Gün                          SAMSUN / ÇORUM / KAYSERİGece Yolda

07:00 Kayseri’ye varış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir